Hale i magazyny

Dzięki firmie Buma Lubań znajdziesz idealne pomieszczenie służące Twoim indywidualnym potrzebom. Oferujemy hale magazynowe oraz hale produkcyjne do wynajęcia na bardzo korzystnych warunkach. Nasza oferta skierowana jest do firm z wielorakich branż. Jesteśmy otwarci na potrzeby oraz wymagania klientów. Każda hala magazynowa jak i hala produkcyjna jest przygotowywana do wynajęcia z uwzględnieniem wymagań najemców. Dysponujemy pomieszczeniami o różnej powierzchni. Nasze hale posiadają pomieszczenia socjalne, co jest dużym udogodnieniem dla najemców. Atutem Bumy Lubań jest również jej strategiczna lokalizacja. Zapraszamy do skontaktowania się z biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji. Dzięki naszym profesjonalnym usługom wynajem magazynu to proces bardzo prosty i szybki.

Przebieg wynajmu:

1. Kontakt telefoniczny

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 61 8715101. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

2. Oględziny

Przed podpisaniem umowy konieczne jest obejrzenie każdego pomieszczenia.

3. Podpisanie umowy

Staramy się, aby na tym etapie wszystko było dopięte na ostatni guzik, a ostateczna wersja umowy była satysfakcjonująca dla obu stron.

 

Wynajem hal i magazynów w Buma Lubań:

 

Każdego zainteresowanego klienta traktujemy bardzo poważnie i dlatego za każdym razem staramy się dostarczyć jak najlepszą i najbardziej kompleksową usługę. Rozumiemy, że różne branże i firmy mają inne wymagania, więc wszystkie nasze hale magazynowe i produkcyjne do wynajęcia mogą zostać dostosowane pod różnymi względami. Ponadto, szerokie zastosowanie pomieszczeń umożliwia prężne rozwijanie się niemalże każdego przedsiębiorstwa.

 

Poznań posiada stosunkowo dobrze rozwinięty transport miejski i z tego względu dojazd do naszych magazynów nie będzie stanowił żadnej przeszkody. Atrakcyjne położenie blisko autostrady A2 Warszawa- Berlin oraz przystanków umożliwią szybkie oraz płynne dotarcie na miejsce. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

 

Nasza oferta hal i magazynów to:

 

Magazyn 599 m2 wynajęte

Hala o powierzchni 567 m2 do zastosowań magazynowo-produkcyjnych z przylegającym do niej magazynkiem, którego powierzchnia to 32 m2. Hala jest wysoka, jednonawowa oraz posiada dużą bramę wjazdową (wymiary bramy: wys. 4,13 m, szer. 4,15 m).

 

Hala 930 m2 wynajęte

Na wynajem bardzo przestronna hala magazynowa o powierzchni 930 m2 (w tym droga dojazdowa 100 m2). Długość 39 m, szerokość 21 m2. Bezpośredni dostęp, brama przystosowana do wjazdu TIR-ów, wymiary bramy: wys. 4,45 m, szer. 4,00 m.
 

Magazyn 67 m2 wynajęte

Na wynajem pomieszczenie magazynowe, którego powierzchnia to 67 m2. Wymiary 6,50 m x 10,25 m.

Cena: 1000 zł netto plus energia elektryczna.

 

Potrzebujesz magazynu o innej powierzchni? Skontaktuj się z nami! Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom!