Biura na wynajem

Oferujemy wynajem biur w Poznaniu w dogodnej lokalizacji, blisko centrum. Proponujemy warunki sprzyjające efektywnej pracy. Buma Lubań oferuje pomieszczenia przygotowane do własnej aranżacji. Biuro w Poznaniu, niedaleko centrum, daje wiele możliwości i podnosi prestiż firmy. Lokale przy ulicy Romana Maya 1 przeznaczone są dla firm reprezentujących różne branże oraz oferujących wielorakie usługi.

W pobliżu przebiega autostrada A2, a co więcej, mieszczą się tam przystanki wielu linii tramwajowych. Klienci z łatwością dotrą więc do siedziby Państwa firmy, a obecnie bardzo cenią oni sobie prosty i szybki dojazd, w obliczu tak wielu konkurencyjnych ofert do wyboru. Jest to idealna propozycja, jeśli potrzebne Państwu tanie, małe biuro w Poznaniu. Większość z nich wyposażone jest w wydzielone pomieszczenie, w którym można np. przechowywać potrzebny sprzęt i gdzie pracownicy mogą udać się na przerwę śniadaniową. Poniżej załączamy mapkę ukazującą położenie naszych lokali.

 

Zalety naszej lokalizacji

  • okolice autostrady A2,
  • wiele przystanków komunikacji miejskiej w pobliżu,
  • otoczenie biznesowe,
  • łatwy dojazd z wielu dzielnic Poznania.

 

Biuro 18,3 m2 AKTUALNE

Pokój biurowy, umiejscowiony na pierwszym piętrze budynku, klimatyzowany. Pomieszczenie o wymiarach 5,45 m x 3,36 m. Bardzo przytulne wnętrze.

 

Biuro 25,6 m2 AKTUALNE

Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 25,6 m2, położony na pierwszym piętrze. Pomieszczenie ciche, ustawne, klimatyzowane, wymiary 5,45 m x 4,69 m..

 

Biuro 15,5 m2 archiwalne

Oferujemy na wynajem pokój biurowy o powierzchni 15,5 m2, znajdujący się na parterze dwupiętrowego budynku. Pomieszczenie jest słoneczne oraz ciche.

Cena: 850 zł netto

Biuro 34 m2 archiwalne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe, którego powierzchnia wynosi 34,2 m2. Składa się na nie pokój nr 148/I o pow. 13,7 m2, pokój nr 145/I o pow. 15,5 m2 oraz korytarzyk nr 151/I o pow. 5 m2.

Cena 15,5 m2: netto 830 zł plus woda

Cena 13,7 m2: netto 740 zł plus woda