Oferta Wynajmu

 

Nasz wynajem biur to doskonała oferta dla każdego przedsiębiorcy. Mieszczą się one w otoczeniu biznesowym, wśród wielu innych firm i są dostępne w atrakcyjnych cenach. Różnią się powierzchnią, dlatego można dopasować je do swoich zapotrzebowań i możliwości finansowych. Co więcej, mogą Państwo łączyć je z pomieszczeniami socjalnymi oraz magazynami.

 

W swojej bogatej ofercie mamy również wynajem hal, które rewelacyjnie sprawdzą się np. w działalności produkcyjnej. Wszystkie nasze obiekty mieszczą się w dogodnej lokalizacji, niedaleko Ronda Starołęka, gdzie można łatwo dotrzeć zarówno jadąc autem, jak i korzystając ze środków komunikacji miejskiej. Ponadto, nasza działalność obejmuje wynajem magazynów, w których będą Państwo mogli bezpiecznie przechowywać swoje towary, maszyny i nie tylko. Zapraszamy do umawiania się na oględziny!


 

Hale i magazyny

Oferujemy wynajem hal i magazynów. Dbamy nie tylko o naszych użytkowników, ale również o ich potencjalnych klientów, dlatego też nasze lokale znajdują się w strategicznej lokalizacji, blisko centrum, z miejscami parkingowymi.


 

Biura

Oferujemy biura do wynajęcia firmom z różnych branż. Biura można łączyć z magazynami oraz pomieszczeniami socjalnymi. Jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje i świetnie rozumiemy potrzeby naszych klientów.


 

Salka Konferencyjna

Nasi klienci mają do dyspozycji profesjonalną salkę konferencyjną. Może być wykorzystana zarówno do spotkań biznesowych jak i zebrań firmowych. Możliwość skorzystania z takiego pomieszczenia podnosi prestiż firmy.

Oferty aktualne

  • Biuro 18,3 m2Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 18,3 m2, położony na pierwszy piętrze w klimatyzowanym budynku biurowym. Pomieszczenie słoneczne, ciche. Koszt wynajmu to tylko 730 zł netto plus energia elektryczna. Zapraszamy !!!

 BIURO 25,6 m2

  • Biuro 25,6 m2 do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 25,6 m2 położony na pierwszym piętrze w klimatyzowanym budynku biurowym. Pomieszczenie słoneczne, ciche, ustawne. Koszt wynajmu to 980 zł netto plus energia elektryczna. Zapraszamy !!!