O nas

Jesteśmy właścicielem dwóch hal magazynowo-produkcyjnych oraz budynków biurowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 39 000 m2, które w całości wynajmujemy. Nasze obiekty znajdują się na terenie należącym uprzednio do Poznańskiej Fabryki Maszyn Żniwnych, przy Rondzie Starołęka. Ta strategiczna lokalizacja przy tzw. II ramie komunikacyjnej Poznania, związana również z bliskością wjazdu na autostradę A-2 oraz szybkim i bezpośrednim połączeniem z centrum miasta stanowi o naszej konkurencyjności.

Dzięki modułowej architekturze nieruchomości z powodzeniem odpowiadamy na wymagania Klientów dotyczące ilości wynajmowanej powierzchni. Suwnice pomostowe znajdujące się w większości hal oraz własne przyłącze energetyczne zapewniające dużą moc ułatwiają prowadzenie działalności produkcyjnej.

Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest różnorodność działalności prowadzonej przez naszych Najemców. Działanie w takiej przestrzeni biznesowej pozwala na oszczędność czasu poprzez możliwość skorzystania z wielu usług na miejscu. Dla młodych pracowników pomocnym okaże się funkcjonujący na naszym terenie żłobek, a bezpośrednie usługi dla firm świadczą tu biuro rachunkowe, biuro prawne czy też firmy specjalizujące się w telemarketingu oraz outsourcingu procesów sprzedaży.

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży oraz dbałość o podnoszenie jakości usług to nasze niewątpliwe atuty.  Samodzielne zarządzanie i obsługa nieruchomości umożliwiają nam budowanie bliższego kontaktu z Najemcami oraz szybsze działanie. Koncentrujemy się na kompleksowości usług, dlatego nasza oferta rozszerzyła się o tzw. usługi dodatkowe, takie jak sprzątanie, usługi budowlane czy wynajem sprzętu. Wszystko to obniża koszty związane z utrzymaniem obiektów oraz pozwala nam na oferowanie konkurencyjnych cen. Wiemy, że wygoda użytkownika oraz funkcjonalność oferowanych pomieszczeń są kluczem do sukcesu.